1389/03/04

"هاو تو دیستروی انجلز و انتشار اولین مینی‌آلبوم"

نویسنده: بردیا برجسته نژاد

فستیوال راک اند کک در کنار تمام شور و هیجانی که داشت، یک ویژگی خاص داشت که برای ما خیلی مهم بود. ما در یکی از آخرین اجراهای گروه «ناین اینچ نیلز» Nine Inch Nails حضور داشتیم!

ناین اینچ نیلز یک پروژه‌ی تک نفره از ترنت رزنور است که در زمان کنسرت‌های یک گروه برای اجرا دارد که ترکیب ثابتی ندارد و بسته به زمان و شرایط از هنرمندان مختلفی در آن استفاده می‌شود. چند ماه قبل از این کنسرت بود که خبر رسید رزنور تصمیم دارد که این آخرین تور ناین اینچ نیلز تا اطلاع ثانوی باشد و هیچ اجرایی تحت این عنوان بعد از آن انجام نمی‌شود. دلیلی هم که آورد این بود که قصد دارد ازدواج کند و می‌خواهد برای مدتی زمانش را صرف خانه و خانواده بکند. بعداً هم معلوم شد که همسر ترنت رزنور، خانم مری‌کویین ماندینگ، خواننده‌ی گروه «وست ایندین گرل» West Indian Girl است. این دو نفر با هم ازدواج کردند و ماندینگ هم از گروهش جدا شد.

هاو تو دیستروی انجلز How to Destroy Angels

کمی بعد خبر آمد که زوج رزنور و ماندینگ، با همکاری رفیق‌شان، اتیکس راس، پروژه‌ی جدیدی را تعریف کرده‌اند به اسم «هاو تو دیستروی انجلز» How to Destroy Angels که قصد دارد در ژانر تریپ هاپ و الکترونیکا، ادامه فعالیت‌ هنری این دو نفر باشد. اولین اثر آنها هم قرار است به صورت یک مینی‌آلبوم با شش آهنگ چند وقت دیگر منتشر شود. تا این لحظه اولین سینگل این آلبوم با عنوان «غرق شدن» A Drowning منتشر شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم کل این مجموعه تا چه حد می‌تواند دوری ناین اینچ نیلز را برایمان قابل تحمل کند.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست‌های مرتبط

Post
اتمز فور پیس و انتشار آلبوم آموک
1391/12/19

«اتمز فور پیس» Atoms for Peace دقیقاً همان «تام یورک» Thom Yorke (رهبر و مغز متفکر گروه «ریدیوهد» Radiohead) خودمان است که انگار فقط بی‌جهت عنوانش عوض شده است. آلبوم «آموک» AMOK ادامه‌ی همان آلبوم «پاک‌کن» The Eraser (آلبوم انفرادی تام یورک) است و حتی می‌توانست اسمش پاک‎کن2 باشد.

Post
آرکایو و نگاهی به آلبوم با ما تا وقتیکه بمیری
1391/06/02

بالاخره جدیدترین ساخته‌ی «آرکایو» Archive با عنوان «با ما تا وقتیکه بمیری» With Us Until You’re Dead چند روز زودتر از زمان انتشار رسمی در فضای اینترنت پخش شد. آرکایو را می‌توان یکی از بی‌ثبات‌ترین گروه‌های موسیقی از لحاظ ژانر دانست.

Post
تیوری کورپوریشن و انتشار آلبوم فرهنگ ترس
1390/04/06

یک دیگ بزرگ را تصور کنید که دو آشپز به نام‌های راب گارزا و اریک هیلتون در مقابلش ایستاده‌اند. اول کمی تریپ هاپ، بعد اندکی رگه، ذره‌ای داون تمپو، مقداری اسید جز و چند تکه لانژ توی آن می‌ریزند و چاشنی شرقی و ادویه باسانوایی هم به آن اضافه می‌کنند.

Post
ترنت رزنور، اتیکس راس و انتشار موسیقی فیلم شبکه‌ی اجتماعی
1389/07/01

ترنت رزنور بعد از آنکه اعلام کرد تا اطلاع ثانوی بیخیال پروژه‌ی مشهورش، یعنی «ناین اینچ نیلز» Nine Inch Nailds شده است، به همراه همسرش و هنرمندی به نام اتیکس راس گروهی را تاسیس کرد به اسم «هاو تو دیستروی انجلز» How to Destroy Angels.

Post
رویکساپ و انتشار آلبوم ارشد
1389/05/24

خیلی از ما وقتی اسم گروه نروژی «رویکساپ» Royksopp را می‌شونیم، حرکت معلق در هوای کارین اندرسون، خواننده‌ی گروه «نایف» The Knife در ویدئوی «دیگر چه چیزی آنجاست؟» What Else is There در ذهن‌مان نقش می‌بندد و زیر لب زمزمه می‌کنیم: لعنتی عجب شاهکاری بود!

Post
اتیکس راس و انتشار آلبوم موسیقی فیلم کتاب ایلای
1389/04/20

اوایل دهه 90 بود که نام هنرمند انگلیسی، «اتیکس راس» Atticus Ross، در دنیای موسیقی مطرح شد. در ان زمان او بعنوان برنامه‌ریز دومین آلبوم پروژه‌ی «بامب د بیس» Bomb the Bass، یکی از مشهورترین پروژه‌های تک‎‌نفره‌ی و الکترونیک آن زمان به رهبری تیم سیمنون، کارش را شروع و بعد از آن در چند کار دیگر نیز با سیمنون همکاری کرد.

در حال بارگزاری..