1392/05/10

"آدرین ون زیگلر و انتشار آلبوم پر و جمجمه"

نویسنده: بردیا برجسته نژاد

«آدرین ون زیگلر» Adrian von Ziegler را نمی‌توان دست کم گرفت. این هنرمند 23 ساله‌ی سوییسی در رزومه‌اش، به اندازه‌ی سالها تجربه، آلبوم منتشر شده دارد. سال 2012 بود که در کمال ناباوری و در عرض یک سال چهار آلبوم مفصل و کامل از او به بازار آمد:

آلبوم «میرا» Mortualia با 14 ترک، آلبوم «اودیسه» Odyssey با 21 ترک، آلبوم «تعقیب‌کننده‌ی ستاره» Starchaser با 18 ترک و آلبوم «افسون شده» Spellbound با 17 ترک. بله! 70 ترک در چهار آلبوم، برای یک سال! و چند هفته پیش او بعد از فقط سه سال فعالیت دهمین آلبوم خود با نام «پر و جمجمه» Feather and Skull را روانه‌ی بازار کرد.

آلبوم پر و جمجمه از آدرین ون زیگلر

ژانر او ترکیبی از موسیقی سلتیک و گوتیک، آنهم با چاشنی موسیقی نئوکلاسیکال است. چیزی که با وجود تمام مدرن بودنش رنگ و بوی موسیقی اصیل اسکاندیناوی را در خود حفظ کرده است. موسیقی بدون کلام زیگلر، با آن نوای دل‌نشین و زیبا، می‌تواند در تمام روز در گوش‌تان نجوا کند، می‌تواند چنان شما را در خود غرق کند که شروع و پایانش را چندین بار به هم بچسبانید و آلبوم را از ابتدا تا انتها دوباره گوش کنید. زیگلر انباشته از ملودی و غرق در موسیقی‌ست. این آلبوم جدید هم مانند آثار قبلی‌اش حماسی و خارق‌العاده است. از دستش ندهید که می‌تواند تبدیل به بخشی از زندگی‌تان شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست‌های مرتبط

Post
اولاور آرنالدز و انتشار آلبوم آهنگ‌های اتاق نشیمن
1390/07/23

قبلاً گفتم، بگذارید دوباره تکرار کنم، که احتمالاً آجری، میله‌ای، گلدانی، روی سر هنرمند ایسلندی «اولاور آرنالدز» Olafur Arnalds افتاده که به ناگهان تصمیم گرفته از پشت درامز موسیقی هوی متال بلند شود و خودش را پشت پیانو و موسیقی امبینت پیدا کند!

در حال بارگزاری..